poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Wyniki rozdania!

Jejku, jeszcze pamiętam, jak się zaczynało, a dziesięć dni temu już się zakończyło, moje pierwsze rozdanie na tym blogu ;_; 

Krótko je teraz podsumuję:
- Zgłosiło się do niego równiutko 40 osób, z czego prawidłowo zgłosiło się aż 39 osób. Nie spodziewałam się tak dużej frekwencji, jak na taką małą popularność bloga :)
- Losów za poprawnie wypełnione czynności było w sumie 144.
- Zgłosiło się ponad 20 osób, dlatego losowałam także nagrodę dodatkową (tak, jak obiecywałam)
- Sporo osób wzięło udział w rozdaniu, choć ani trochę nie interesuje ich mój blog :/ Ani jednego komentarza więcej, poza oczywiście zgłoszeniowym :/ Przykre to, bo organizując rozdanie nie mam na celu zobaczyć jak największą liczbę obserwatorów, a jak największą liczbę komentarzy :( Ja, jeżeli biorę udział w jakimś rozdaniu, to staram się zaszczycić autora bloga chociażby dwoma słowami w jakiejś innej notce, niż rozdaniowa. W tym rozdaniu jeszcze liczyłam osoby, których aktywność się skończyła na komentarzu zgłoszeniowym, jednak w następnym rozdaniu, które ogłoszę już niebawem, trochę pozmieniam zasady i regulamin. 
- Następnym razem proszę o zgłaszanie się DOKŁADNIE wg. wzoru, podając wszystkie wymagane linki, a nie tak, żebym musiała szukać nie wiadomo gdzie informacji, żeby przyznać losy.

Złe już minęło, a teraz najważniejsze, czyli losowanie :)

Tu są wszystkie losy ponumerowane zgodnie z kolejnością zgłaszania się:Nagroda główna wędruje do:


Pod tym numerem kryje się:


A nagroda dodatkowa do:


Pod tym numerem kryje się:


Dziewczyny, macie 5 dni na podanie mi swojego adresu do wysyłki nagrody. Jeszcze dziś wyślę do Was mail.

Dziękuję wszystkim za udział w rozdaniu.
Następne rozdanie już wkrótce. Tym razem tylko dla twórców hand-made. :)

9 komentarzy:

 1. Gratuluję i dziękuję :)
  Czekam na maila :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę- dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Było blisko.Gratulacje dla obu zwyciężyni

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję zwycięzcom :) hahahahha Salezjanie są wszędzie jak zawsze powtarzam ;) niestety już pożegnałam się z tą szkołą w tym roku więc się raczej już nie spotkamy ^^

  OdpowiedzUsuń

Skoro już tutaj trafiłeś, zostaw po sobie ślad :) Nie musisz pisać całych rozdziałów na temat konkretnych postów - wystarczy jedno zdanie, a na pewno zrobi mi się miło ^^ Z góry DZIĘKUJĘ :)

Moderuję komentarze, aby żadnego nie przegapić i dokładnie każdy przeczytać, dlatego nie zdziw się, jeżeli Twój komentarz od razu nie pojawi się na blogu :)

W sprawach nie związanych z postami piszcie tu: letterka.jewellery@gmail.com