piątek, 6 czerwca 2014

Oficjalne otwarcie sklepiku na SREBRNEJ AGRAFCE!

Dziś dość nietypowy post, bo o otwarciu mojego sklepiku na Srebrnej Agrafce :)
Tak więc otworzyłam sklepik na Srebrnej Agrafce, w którym znajdziecie moje modeliniaki, i wszelkie inne formy hand made'u typu decoupage, jednak głównym motywem będzie modelinowa biżuteria.

Zdjęcia prac nie są zbyt profesjonalne (i są cieeeemne ;_; ), ale mam nadzieję, że dość dobrze ukazują produkty. Nadal nie mam także żadnego loga. Spróbuję coś zaprojektować w komputerze, albo poproszę Czaple Mary (Marysie) lub Kayle (Izę C.), żeby mi coś narysowały, bo one doskonale tworzą grafikę komputerową! Nie nie nie... Uprzedzając pytania - nie mają bloga, profilu na FB ani innych takich tam, ale możecie mi uwierzyć na słowo, że ich grafiki są boskie!

Jeszcze dzisiaj w sklepiku pojawią się pierwsze prace. Ale będę się jarać, jak ktoś coś kupi :D To takie dziwne uczucie, jak coś, co się samemu zrobiło się komuś podoba tak, że chce to kupić...

Na allegro u TEGO sprzedawcy kupiłam hurtowo koperty bąbelkowe 50szt. za 16.95zł, dlatego za jedną kopertę B12 płaciłam tylko 0.35zł, podczas gdy normalnie cena na poczcie wyniosłaby trochę ponad 1zł. Paczka z kopertami doszła szybciutko (a dostawa była darmowa!), dlatego już ją mam.A tak w ogóle, to dzisiaj się dowiedziałam, że koleżanka z mojej klasy o imieniu Magda także lepi z modeliny! Zapytałam od kiedy i odpowiedziała.... "od wczoraj". Trochę się zdziwiłam, bo pokazała mi na telefonie zdjęcie swojej pierwszej pracy i naprawdę kolczyki były extra! Przedstawiały dwa banany w skórkach roztrzaskane o ziemię ;) Coraz więcej osób przejmuje moją pasję :) Jupi!

A już w następnym poście pierwszy tutorial :3 Dowiecie się w nim jak robię cicha, takie jak np. w kolczykach z Ciasteczkowym Potworem :) Łi łi łi !

5 komentarzy:

 1. Nie mogę się doczekać tutorialu! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. SUPER! Chciałabym kupić twoje prace, ale mama na pewno się nie zgodzi... :(

  OdpowiedzUsuń
 3. chciałabym kupić ziarenka kawy ale nie mam tam konta :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Może coś kupie ... jeszcze nie wiadomo

  OdpowiedzUsuń

Skoro już tutaj trafiłeś, zostaw po sobie ślad :) Nie musisz pisać całych rozdziałów na temat konkretnych postów - wystarczy jedno zdanie, a na pewno zrobi mi się miło ^^ Z góry DZIĘKUJĘ :)

Moderuję komentarze, aby żadnego nie przegapić i dokładnie każdy przeczytać, dlatego nie zdziw się, jeżeli Twój komentarz od razu nie pojawi się na blogu :)

W sprawach nie związanych z postami piszcie tu: letterka.jewellery@gmail.com