sobota, 26 lipca 2014

Kolejna paczuszka z Chin #2

Już jutro wyjeżdżam, a zamiast się pakować, piszę post dla Was. Ach, to poświęcenie blogerek :3


Tak tak, jak już zapewne zdążyłyście przeczytać w tytule, przyszła do mnie kolejna paczka z Chin.Był w niej zestaw 5 dłut/sond kulkowych...

... oraz zestaw 10 super ostrych nożyków


Nie wiem, co myśleć o zakupach na eBay-u. Z jednej strony fajnie, że wszystko jest dużo tańsze, niż w Polsce, a z drugiej jest duży negatyw, bo paczki czasami nie dochodzą. Ja czekam nadal, już od ponad miesiąca na 50 patyczków Fimo z motywami świątecznymi i 50 patyczków Fimo z różnymi motywami. Przesyłka miała iść 10-28 dni, tak więc już się chyba nie doczekam... Ale na szczęście sprzedawcy z zagranicy bardziej szanują klientów, niż Ci sprzedawcy z Polski, więc poproszę tatę, żeby napisał do nich o zwrot pieniędzy za rzeczy (po jest na eBay-u coś takiego, że jak się nie otrzyma paczki w terminie, to można ją reklamować). Wszystko się jakoś ułoży.

W następnym poście napisanym już z Węgier zobaczycie efekt kilkunastu godzin mojej pracy, czyli torciki czekoladowo miętowe, o których już dużo pisałam w poprzednich postach ;_; . Następnie pokażę Wam, jak je zrobić :)

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

Przypominam o ROZDANIU, które kończy się 1 sierpnia o północy czasu środkowoeuropejskiego :)

9 komentarzy:

 1. ile narzędzia kulkowe i nożyki? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Też muszę sobie takie kupić

  OdpowiedzUsuń
 3. Super paczka ;) Może niedługo też coś pomyślę o takich zakupach

  OdpowiedzUsuń
 4. Super paczuszka ale ja bym się jednak bała zamawiać z Chin

  OdpowiedzUsuń
 5. też zamówiłam sb teraz te narzędzia tyle że z Hong Kong'u za.....5zł z kawałkiem ;) naprawdę opłaca się z tamtąd zamawiać ;)

  OdpowiedzUsuń

Skoro już tutaj trafiłeś, zostaw po sobie ślad :) Nie musisz pisać całych rozdziałów na temat konkretnych postów - wystarczy jedno zdanie, a na pewno zrobi mi się miło ^^ Z góry DZIĘKUJĘ :)

Moderuję komentarze, aby żadnego nie przegapić i dokładnie każdy przeczytać, dlatego nie zdziw się, jeżeli Twój komentarz od razu nie pojawi się na blogu :)

W sprawach nie związanych z postami piszcie tu: letterka.jewellery@gmail.com