poniedziałek, 15 września 2014

Otwarcie butiku na DAWANDZIE! i przeprosiny...

Słuchajcie! Wiem, że nie było mnie tu od (uwaga uwaga): aż 2 tygodni! Zupełnie nie wiem, jak to się stało... Naprawdę koszmar. Bardzo, bardzo, bardzo Was za to przepraszam. Ale to, że nie pisałam, nie znaczy, że nic nie robiłam! Trochę polepiłam i polakierowałam wymagające tego modeliniaki, a także obfociłam duuużo prac, których zdjęcia razem z opisem zamieszczę na DaWandzie w moim butiku :) Tak, właśnie tak jak w tytule - otwarłam nowy sklep :)Mam także sklepik na Srebrnej Agrafce, ale na DaWandzie jest więcej możliwości i w ogóle, także na Agrafkę będę wrzucała produkty tylko na życzenie klienta, jeżeli nie będzie chciał/mógł kupić jakiejś rzeczy na DaWandzie.

W butiku póki co jest tylko kilka rzeczy, jednak to za niedługo się zmieni :) Tak jak napisałam wyżej - już mam gotowe opisy i zdjęcia, które jeszcze muszę tylko poobrabiać, aby móc je wstawić.

Ostatnio ogarnęłam także aplikację na Facebooka! Klikając w miejsca, na które wskazują czerwone strzałki na screenach poniżej, również możecie zobaczyć moje produkty, które wrzuciłam do butiku!Także jakby ktoś coś chciał :D Linki:

-Butik na DAWANDZIE

-Aplikacja na FACEBOOKU

No i teraz tak. Nie chcę być niesłowna, także niczego nie obiecuję, ale postaram się w tym tygodniu jeszcze napisać ze 2 posty. W przyszłym tygodniu jadę na zieloną szkołę, także nawet, jeżeli pojawi się jakiś post, to będzie on opublikowany automatycznie, gdyż w miejscu, do którego jadę, nie ma internetu. Ale naprawdę niczego nie obiecuję. W tym tygodniu mam masę kartkówek, do których w żadnym stopniu nie jestem nauczona, także nie wiem, czy znajdę czas, by zrobić kilka fotek prac i wstawić je na bloga :/

6 komentarzy:

 1. Też planuję założyć butik na DaWandzie, ale to dopiero za 2 miesiące bo w regulaminie wymagają pełnoletności właściciela butiku :) Faktycznie ma o wiele większe możliwości niż Srebrna Agrafka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja ten warunek traktuję z przymrużeniem oka :) U mnie mama jest właścicielką butiku, a ja stanę się nią, jak już skończę 18-nastkę. Więc teraz: cichooo :D

   Usuń
  2. A ja mam pytanie czy DaWanda pobiera prowizje?

   Usuń
 2. Ja tam nie wiem czym to się różnie, ale powodzenia w interesach ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No , to życzę powodzenia w sprzedawaniu :D

  OdpowiedzUsuń

Skoro już tutaj trafiłeś, zostaw po sobie ślad :) Nie musisz pisać całych rozdziałów na temat konkretnych postów - wystarczy jedno zdanie, a na pewno zrobi mi się miło ^^ Z góry DZIĘKUJĘ :)

Moderuję komentarze, aby żadnego nie przegapić i dokładnie każdy przeczytać, dlatego nie zdziw się, jeżeli Twój komentarz od razu nie pojawi się na blogu :)

W sprawach nie związanych z postami piszcie tu: letterka.jewellery@gmail.com