piątek, 19 grudnia 2014

Bransoletka z markizą z czekoladowym kremem

Słuchajcie. Mam dobrą wiadomość. Zaczęła mi się dziś przerwa świąteczna, także posty znowu będą się pojawiać co ok. 3 dni, jak dawniej :) Mam Wam sporawo modeliniaków do pokazania, także trzymajcie kciuki, żeby mi znowu coś nie przeszkodziło.

A tymczasem - przedstawiam Wam jedną z moich pierwszych bransoletek z wklejanym sznurkiem. Zawieszka to markiza z dwóch kruchych ciastek przełożonych czekoladowym kremem. Oczywiście z ugryzieniem :)


Bransoletkę raczej znajdziecie na DaWandzie :) A, no i jeszcze się pochwalę! Sprzedaż mi w końcu ruszyła :) Niesamowite uczucie, wiedzieć, że moje prace tak się komuś podobają, że jest w stanie wydać za nie pieniądze... Jesteście świetni!

Jak pewnie większość z moich stałych czytelniczek zauważyła, na zdjęciach są mniejsze podpisy, niż były zazwyczaj. Myślę nad tym, żeby je na stałe usunąć i nie podpisywać prac. No wiecie - DaWanda wyróżnia na wszelkie sposoby prace, które w jakiś sposób im się spodobały. A napisali, że takie podpisy znacznie zmniejszają szansę na pojawienie się w którymś z ich maili promocyjnych, katalogów itp. A to byłby nieziemski przełom dla mnie, pojawić się w czymś takim. Poradzi ktoś? :)

3 komentarze:

Skoro już tutaj trafiłeś, zostaw po sobie ślad :) Nie musisz pisać całych rozdziałów na temat konkretnych postów - wystarczy jedno zdanie, a na pewno zrobi mi się miło ^^ Z góry DZIĘKUJĘ :)

Moderuję komentarze, aby żadnego nie przegapić i dokładnie każdy przeczytać, dlatego nie zdziw się, jeżeli Twój komentarz od razu nie pojawi się na blogu :)

W sprawach nie związanych z postami piszcie tu: letterka.jewellery@gmail.com