wtorek, 27 maja 2014

Tęczowe torciki!

Dziś wpadam tylko na chwilkę, bo muszę pisać recenzję do szkoły z wyjścia do filharmoni... Robię WSZYSTKO, żeby dostać szóstkę na koniec roku z muzyki...


Za pewne nawet sobie nie wyobrażacie, jak długo pracowałam nad takim efektem, a i tak nie wyszły idealnie, bo są delikatnie zabrudzone od spodu ;_;


A następny post będzie (niestety :o) dopiero w sobotę... W tym tygodniu mam multum sprawdzianów, kartkówek, prac długoterminowych, a jeszcze do tego nauczyciele rzucają się na nas i potrafią całą klasę przez jedną lekcję przepytać... Tak więc do soboty :)

1 komentarz:

  1. Cudne <3 Podziwiam Cię, sama nie lepię z modeliny, ponieważ nie za bardzo mnie to interesuje, ale uwielbiam oglądać Twoje prace. Widać w nich, że naprawdę kochasz to robić :-)
    Pozdrawiam, Hanka :-)

    OdpowiedzUsuń

Skoro już tutaj trafiłeś, zostaw po sobie ślad :) Nie musisz pisać całych rozdziałów na temat konkretnych postów - wystarczy jedno zdanie, a na pewno zrobi mi się miło ^^ Z góry DZIĘKUJĘ :)

Moderuję komentarze, aby żadnego nie przegapić i dokładnie każdy przeczytać, dlatego nie zdziw się, jeżeli Twój komentarz od razu nie pojawi się na blogu :)

W sprawach nie związanych z postami piszcie tu: letterka.jewellery@gmail.com